Jdi na obsah Jdi na menu
 


KPD dorostu České Budějovice (20.2.2011)

23. 2. 2011

V neděli v Českých Budějovicích se odehrál Krajský přebor smíšených družstev dorostu. Je potřeba zmínit že se jedná o nejvyšší krajskou soutěž a druhou nejvyšší v ČR v této věkové kategorii.  Pro náš oddíl je důležité to, že jsme vůbec schopni takové družstvo postavit a s tak těžkou konkurencí hrát. Např. za družstvo Krumlova A nastoupili juniorští reprezentanti ČR Janáček a Černá, …. Podle předpokladů jsme skončili bez vítězství na 5. místě. Naše družstvo jelo na tento turnaj především sbírat zkušenosti a to se i přes marodkou (Vojtová, Madar, Petrův) povedlo, i když především pro Marka to bylo těžké. Družstvo nastoupilo v sestavě Pavlis, Valenta, Hazuková, Bačová, kterým za reprezentaci oddílu a Vodňan děkuji.

Konečné pořadí:
1. SKB Český Krumlov "A"
2. SKB Český Krumlov "B"
3. Sokol České Budějovice
4. Sokol Štěpánovice
5. Sokol Vodňany