Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Vodňany - oddíl badmintonu
Vítáme Vás na stránkách badmintonového oddílu Sokola Vodňany.
Přejeme Vám přijemný pobyt na těchto stránkách.
 

Sportovní, organizační a obsahová činnost badmintonového oddílu TJ Sokol Vodňany byla podpořena v r. 2017 neinvestiční dotací ze státního rozpočtu z programu VIII - organizace sportu ve sportovních klubech, rozhodnutím MŠMT 502017_8_3369 částkou 42.000 Kč. Děkujeme.

badminton_416_tcm146-143959.jpg

 

Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov

14. 4. 2019

V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.

20190413_132035-----kopie.jpg

 

Turnaj neregistrovaných hráčů – 30.3.2019 Vodňany

31. 3. 2019

V sobotu si přišlo zahrát badminton do naší haly 8 žen a 15 mužů.

Hrály se opět dvě kategorie, začátečníci a pokročilí hráči.

Vítězové:

Muži pokročilí - Tomáš Protiva

Muži začátečníci: Václav Turek

Ženy pokročilé: Hana Vondružková 

Ženy začátečnice: Michaela Fučíková

dsc06645a.jpg

 

Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice

31. 3. 2019

V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.

Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající  o 1.-5.místo a 6.-9.místo.

Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.

Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

Výsledky turnaje:p3303025.jpg

1. Sokol České Budějovice "A"

2. SKB Český Krumlov "C"

3. Sokol Vodňany

4. Sokol Křemže

5. SKB Český Krumlov "B"

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SKB Český Krumlov "A"

8. SK Dobrá Voda

9. SKB Český Krumlov "D"

 

 

Barbora Bouberlová na soustředění v Nymburce

22. 3. 2019

Ve dnech 10.-14. března probíhalo v prostorách sportovního centra ČUS v Nymburce soustředění hráčů věkové kategorie U13.

Druhý letošní Technický camp Talent Teamu se zaměřil na střední část kurtu. Na správném využití střehového postavení, rytmu pohybu a snížení těžiště i změnách držení rakety a jejím uvolnění a stisku pracovala celkem čtrnáctka hráčů.

Trenéři Peter Mouritsen a Tomáš Krajča se věnovali hráčům narozeným v letech 2007 a 2008, kteří dosud výběrové soustředění nikdy neabsolvovali. Pro řadu z nich tak šlo o velkou inspiraci a první setkání s velmi intenzivním tréninkem a dánským pojetím badmintonu.

bez_nazvu_29.jpg

 

Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov

16. 3. 2019

20190316_135845-----kopie.jpgV sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.

V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pcková 10.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

 

 

GPB U13 – 2.3.2019 Praha

6. 3. 2019

Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.

Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.

 Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).

Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.

Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.

 

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice.

2. 3. 2019

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2011

1. Jakub Beneš

2. Šimon Kalčík

3. Adam Novák

Dívky ročník 2010

6. Nikola Pecková

20190224_090829-----kopie.jpg

 

3. kolo – Jihozápadní přebor smíšených družstev II. třídy – 24.2.2019 Vodňany

2. 3. 2019

Naše družstvo po3. utkáních obsadilo celkové 7. místo.

První utkání s Plzní Doubravkou jsme prohráli 3:5.

Druhé utkání s plzeňským Jupiterem B šlo za námi 5:3.

Třetí utkání se Spartakem Chrást skončilo remízou 4:4.

Družstvo nastoupilo v sestavě: Michal Vojta, Lukáš Plachta, Pavel Nečas, Ondra Madar, Pepa Petrův, Bára Bačová a Terka Bouberlová.

V průběhu turnaje byly vyhlášenu výsledky jihočeského Krajského přeboru dospělých. V něm naše družstvo obsadilo 3.místo.

kpdd_2.tr._3.misto_tj_sokol_vodnany.jpg

 

2. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 23.2.2019 Český Krumlov

2. 3. 2019

Krajský přebor smíšených družstev žáků po 2. kole.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Alena Kalbáčová.

 Přestože družstvo nebylo kompletní dokázalo 3x vyhrát a jednou prohrálo 2:3 s Krumlovem C.

Konečné pořadí po druhém kole:

1. místo Sokol České Budějovice "A" 24 bodů

2. místo Sokol Vodňany 20 bodů (+8 zápasy)

3. místo SKB ČK "C" 20 bodů (+ 4 zápasy)

4. místo SKB ČK "B" 18 bodů (+ 4 zápasy)

5. místo Sokol Křemže 18 bodů (- 4 zápasy)                                 

6. místo Sokol České Budějovice "B" 12 bodů (- 8 zápasů, - 17 setů)

7. místo SK Dobrá Voda 12 bodů (- 8 zápasů, - 18 setů)

8. místo Sokol SKB Český Krumlov "A" 12 bodů (- 14 zápasů)

9. místo SKB Český Krumlov "D" 8 bodů

p2232919-----kopie--2-.jpg

 

GP D U13 – 17.2.2019 České Budějovice

2. 3. 2019

První turnaj našich hráčů po přechodu z kategorie přípravek do kategorie U13.

Štěpán Hron, Tereza Benešová a Anna Nováková si tak poprvé zahráli dvouhry, čtyřhru a mix o body do žebříčku.

img_0257-----kopie.jpg

 

Fotoalbum

FOTO DOSPĚLÝCH

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 45
Složek: 5

FOTO U13 a mladší

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 77
Složek: 11

FOTO U15

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 23
Složek: 2

RŮZNÉ

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 30
Složek: 3