Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Vodňany - oddíl badmintonu
Vítáme Vás na stránkách badmintonového oddílu Sokola Vodňany.
Přejeme Vám přijemný pobyt na těchto stránkách.
 

Sportovní, organizační a obsahová činnost badmintonového oddílu TJ Sokol Vodňany byla podpořena v r. 2017 neinvestiční dotací ze státního rozpočtu z programu VIII - organizace sportu ve sportovních klubech, rozhodnutím MŠMT 502017_8_3369 částkou 42.000 Kč. Děkujeme.

badminton_416_tcm146-143959.jpg

 

Přípravky – 6. 10. 2018 České Budějovice

7. 10. 2018

V sobotu se odehrál další turnaj přípravek v Č. Budějovicích.

Na turnaji hráli naši hráči Petr Sochor, Štěpán Hron, Anna Nováková, Tereza Benešová, Jakub Beneš, Adam Novák a Antonín Hron.

Výsledky našich hráčů:20181006_090514.jpg

Ročník 2008 chlapci

3. místo Petr Sochor

7. místo Štěpán Hron

Ročník 2008 dívky

6. místo Tereza Benešová

7. místo Anna Nováková

Ročník 2010 chlapci

3. místo Jakub Beneš

4. místo Adam Novák

6. místo Antonín Hron

 

GP D 29.9.2018 Vodňany

26. 9. 2018

Celkem hrálo 18 mužů a 16 žen. Nejkvalitněji obsazenou disciplínou byl určitě mix, kde se představilo 16 párů.

Z našeho oddílu hrálo 6 mužů a 5 žen a dařilo se. 

Míchal Vojta s Pavlem Nečasem byli druzí ve čtyřhře.

Pak jsme měli řadu třetích míst - Hanka, Michal a Lukáš ve dvouhře, Hanka, Barča, Kája, Lukáš, Pepa ve čtyřhrách. 

 

GPB U13 – 22.6.2018 Praha Radotín

1. 7. 2018

Na turnaji v Praze startovali naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Dvouhra:

9. místo Jakub Bouberle

33. místo Barbora Bouberlová

Smíšená čtyřhra:

9. místo Jakub a Barbora Bouberlovi

Čtyřhra:

5. místo Jakub Bouberle a Josef Fošum (Sokol Křemže)

9. místo Barbora Bouberlová a Barbora Kubáková (Sokol České Budějovice)

 

Dětský den – 8.6.2018 Vodňany

9. 6. 2018

V pátek jsme pro naše děti z oddílu badmintonu uspořádali Dětský den.

Zakončili jsme tak tréninky před letními prázdninami a pokračovat s přípravou na turnaje začneme opět v září.

Pro děti jsme připravili několik soutěžních disciplín a role rozhodčích se skvěle ujali rodiče.

p6082450.jpg

 

Přípravky 3. kolo – 2.6.2018 Český Krumlov.

3. 6. 2018

V sobotu se odehrálo závěrečné třetí kolo turnaje přípravek v Českém Krumlově.

V hale se utkalo 41 hráčů.

Celkové výsledky turnaje:

Chlapci ročník 2010 a mladší

3. místo Adam Novák

7. místo Antonín Hron

8. místo Jakub Beneš

Dívky ročník 2008

4. místo Anna Nováková

6. místo Tereza Benešová

Chlapci ročník 2008

2. místo Petr Sochor

8. místo Štěpán Hron

9. místo Aleš Benák

jjj.jpg

 

GP A U13 – 26.5.2018 Praha Hamr-Štěrboholy

3. 6. 2018

Naši hráči se nominovali na áčkový turnaj do těchto disciplín.

Jakub Bouberle

Dvouhra:

Jakub-Hlubuček (Vesec) 21-18, 9-21, 19-21

Čtyřhra:

Jakub,Fošum (Křemže) – Hlubučk (Vesec), Štych  (Teplice) 17-21, 13-21

Bára Bouberlová

Čtyřhra:

Bára, Hulcová (Č.Budějovice) – D.Kramešová, D.Kramešová (Benátky n/J) 21-6, 21-13

Bára, Hulcová (Č.Budějovice) – Bursová (Praha), Soukupová (Rychnov n/K) 12-21, 6-21

img_8918-----kopie.jpg

 

Přípravky 2. kolo – 6.5.2018 Český Krumlov.

14. 5. 2018

V neděli se odehrálo druhé kolo přípravek, tradičního tříkolového turnaje

a naši nejmladší hráči byli opět přitom. Poprvé na turnaji hrál Tonda Hron.

Výsledky našich hráčů:    

Chlapci ročník 2010 a mladšíbez-nazvu.jpg

4. místo Adam Novák

7. místo Antonín Hron

Dívky ročník 2008

4. místo Anna Nováková

5. místo Tereza Benešová

Chlapci ročník 2008                                          

3. místo Petr Sochor

8. místo Aleš Benák

9. místo Štěpán Hron

 

 

 

Vodňanský přebor jednotlivců 9. ročník – 22.4.2018 Vodňany

24. 4. 2018

dsc06553a.jpg

Poslední akcí v této sezóně v naší hale byl Vodňanský přebor jednotlivců. Hráli jsme ho již podeváté

Přišlo 15 mužů a 5 žen a odehráli jsme pěkný turnaj, ze kterého vzešli noví přeborníci Vodňan.

Dvouhra muži:

1.Michal Vojta 2.Lukáš Plachta 3-4.Pavel Hruška / Prokopec

Dvouhra ženy:

1.Tereza Bouberlová 3.Barbora Bouberlová 3. Radka Ziegelbauerová

Čtyřhra muži:

1.Plachta, Hruška 2.Hazuka, Klucký 3-4.Vojta, Petrův / Prokopec, Bouberlová

Čtyřhra ženy:

1.Bouberlová, Bouberlová 2.Chocholová, Ziegelbauerová

Smíšená čtyřhra:

1.Marek, Chocholová 2.Bouberle Jak., Boubelová T. 3-4.Plachta, Ziegelbauerová / Bouberle Jos., Bouberlová B.

 

Krajský přebor družstev žáků – 14. 4. 2018 Český Krumlov

21. 4. 2018

Závěrečné třetí kolo turnaje družstev žáků se odehrálo v sobotu v Českém Krumlově.

Naše družstvo v tomto kole, po výsledcích z předešlých dvou kol hrálo ve skupině o páté až osmé místo.

Bohužel naše družstvo opět hrálo oslabené o jednoho hráče.

Družstvo ve složení Jakub Bouberle , Bára Bouberlová a Tereza Benešová odehrálo turnaj s největším nasazením a udělali maximum možného pro co nejlepší výsledek.

Výsledky turnaje:p4142428-----kopie--2-.jpg

1. Sokol České Budějovice A“

2. SKB Český Krumlov B“

3. Sokol České Budějovice B“

4. Sokol Křemže

5.SKB Český Krumlov A“

6. SK Badminton Tábor

7. Sokol Vodňany

8. SKB Český Krumlov C“

 

Turnaj neregistrovaných hráčů – 21. 4. 2018 Vodňany

21. 4. 2018

p4212432-----kopie.jpg

21 ročník turnaje neregistrovaných hráčů .

Hrála se dvouhra mužů a dvouhra žen, kde byli hráči rozděleni do dvou kategorií, začátečníky a pokročilé. Místa rozhodčích zajišťovali žáci z našeho oddílu.

V kategorii pokročilých první místo obsadil Petr Jelínek, druhý skončil Libor Pavlyk a třetí místo získal František Mrvík . V kategorii pokročilých žen první místo obsadila Tereza Toušková, Druhé místo obsadila Petra Kamlárová a třetí místo v letošním ročníku získala maminka vítězky Jana Toušková.

V kategorii začátečník muži,  první místo Jiří Novák, druhé místo Petr Fürst a třetí Petr Fühauf.

V kategorii začátečník ženy,  první místo Romana Siwa, druhé místo Martina Benáková a třetí Adéla Rosová.

 

Fotoalbum

FOTO DOSPĚLÝCH

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 45
Složek: 5

FOTO U13 a mladší

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 77
Složek: 11

FOTO U15

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 23
Složek: 2

RŮZNÉ

Datum: 6. 12. 2010
Fotografií: 30
Složek: 3