Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Dětský den – 8.6.2018 Vodňany

9. 6. 2018

V pátek jsme pro naše děti z oddílu badmintonu uspořádali Dětský den.

Zakončili jsme tak tréninky před letními prázdninami a pokračovat s přípravou na turnaje začneme opět v září.

Pro děti jsme připravili několik soutěžních disciplín a role rozhodčích se skvěle ujali rodiče.

p6082450.jpg

 

Přípravky 3. kolo – 2.6.2018 Český Krumlov.

3. 6. 2018

V sobotu se odehrálo závěrečné třetí kolo turnaje přípravek v Českém Krumlově.

V hale se utkalo 41 hráčů.

Celkové výsledky turnaje:

Chlapci ročník 2010 a mladší

3. místo Adam Novák

7. místo Antonín Hron

8. místo Jakub Beneš

Dívky ročník 2008

4. místo Anna Nováková

6. místo Tereza Benešová

Chlapci ročník 2008

2. místo Petr Sochor

8. místo Štěpán Hron

9. místo Aleš Benák

jjj.jpg

 

GP A U13 – 26.5.2018 Praha Hamr-Štěrboholy

3. 6. 2018

Naši hráči se nominovali na áčkový turnaj do těchto disciplín.

Jakub Bouberle

Dvouhra:

Jakub-Hlubuček (Vesec) 21-18, 9-21, 19-21

Čtyřhra:

Jakub,Fošum (Křemže) – Hlubučk (Vesec), Štych  (Teplice) 17-21, 13-21

Bára Bouberlová

Čtyřhra:

Bára, Hulcová (Č.Budějovice) – D.Kramešová, D.Kramešová (Benátky n/J) 21-6, 21-13

Bára, Hulcová (Č.Budějovice) – Bursová (Praha), Soukupová (Rychnov n/K) 12-21, 6-21

img_8918-----kopie.jpg

 

Přípravky 2. kolo – 6.5.2018 Český Krumlov.

14. 5. 2018

V neděli se odehrálo druhé kolo přípravek, tradičního tříkolového turnaje

a naši nejmladší hráči byli opět přitom. Poprvé na turnaji hrál Tonda Hron.

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2010 a mladšíbez-nazvu.jpg

4. místo Adam Novák

7. místo Antonín Hron

Dívky ročník 2008

4. místo Anna Nováková

5. místo Tereza Benešová

Chlapci ročník 2008

3. místo Petr Sochor

8. místo Aleš Benák

9. místo Štěpán Hron

 

 

 

Vodňanský přebor jednotlivců 9. ročník – 22.4.2018 Vodňany

24. 4. 2018

dsc06553a.jpg

Poslední akcí v této sezóně v naší hale byl Vodňanský přebor jednotlivců. Hráli jsme ho již podeváté

Přišlo 15 mužů a 5 žen a odehráli jsme pěkný turnaj, ze kterého vzešli noví přeborníci Vodňan.

Dvouhra muži:

1.Michal Vojta 2.Lukáš Plachta 3-4.Pavel Hruška / Prokopec

Dvouhra ženy:

1.Tereza Bouberlová 3.Barbora Bouberlová 3. Radka Ziegelbauerová

Čtyřhra muži:

1.Plachta, Hruška 2.Hazuka, Klucký 3-4.Vojta, Petrův / Prokopec, Bouberlová

Čtyřhra ženy:

1.Bouberlová, Bouberlová 2.Chocholová, Ziegelbauerová

Smíšená čtyřhra:

1.Marek, Chocholová 2.Bouberle Jak., Boubelová T. 3-4.Plachta, Ziegelbauerová / Bouberle Jos., Bouberlová B.

 

Turnaj neregistrovaných hráčů – 21. 4. 2018 Vodňany

21. 4. 2018

p4212432.jpg

21 ročník turnaje neregistrovaných hráčů .

Hrála se dvouhra mužů a dvouhra žen, kde byli hráči rozděleni do dvou kategorií, začátečníky a pokročilé. Místa rozhodčích zajišťovali žáci z našeho oddílu.

V kategorii pokročilých první místo obsadil Petr Jelínek, druhý skončil Libor Pavlyk a třetí místo získal František Mrvík . V kategorii pokročilých žen první místo obsadila Tereza Toušková, Druhé místo obsadila Petra Kamlárová a třetí místo v letošním ročníku získala maminka vítězky Jana Toušková.

V kategorii začátečník muži,  první místo Jiří Novák, druhé místo Petr Fürst a třetí Petr Fühauf.

V kategorii začátečník ženy,  první místo Romana Siwa, druhé místo Martina Benáková a třetí Adéla Rosová.

 

Krajský přebor družstev žáků – 14. 4. 2018 Český Krumlov

21. 4. 2018

Závěrečné třetí kolo turnaje družstev žáků se odehrálo v sobotu v Českém Krumlově.

Naše družstvo v tomto kole, po výsledcích z předešlých dvou kol hrálo ve skupině o páté až osmé místo.

Bohužel naše družstvo opět hrálo oslabené o jednoho hráče.

Družstvo ve složení Jakub Bouberle , Bára Bouberlová a Tereza Benešová odehrálo turnaj s největším nasazením a udělali maximum možného pro co nejlepší výsledek.

Výsledky turnaje:p4142428-----kopie--2-.jpg

1. Sokol České Budějovice A“

2. SKB Český Krumlov B“

3. Sokol České Budějovice B“

4. Sokol Křemže

5.SKB Český Krumlov A“

6. SK Badminton Tábor

7. Sokol Vodňany

8. SKB Český Krumlov C“

 

Přípravky 1. kolo – 24.3.2018 Český Krumlov.

31. 3. 2018

V sobotu se odehrálo první kolo přípravek, tradičního tříkolového turnaje.

Na tomto turnaji přípravek se zkouší úprava kurtů pro Minibadmintonbez-nazvu.jpg, takže snížená síť a zkrácené hřiště.

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2010 a mladší

4. místo Adam Novák

Dívky ročník 2008

6. místo Anna Nováková

Chlapci ročník 2008

3. místo Petr Sochor

5. místo Štěpán Hron

8. místo Aleš Benák

 

 

 

Krajský přebor družstev žáků – 18.3.2018 Vodňany

20. 3. 2018

Výsledky 2.kola družstev žáků, které se hrálo ve Vodňanech.

Naše družstvo dnes porazilo Budějovice B, těsně prohrálo s Křemží a jasně s Budějovicemi A. Po druhém kole jsme na průběžném 6. místě a v posledním kole budeme hrát ve skupině o konečné 5.-8. místo.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Aleš Sochor, Štěpán Hron, Anna Nováková .

p3182416-----kopie.jpg

 

 

 

Turnaj přípravek – 3.3.2018 České Budějovice

7. 3. 2018

Na turnaji hráli:

Petr Sochor, Aleš Benák, Vít Benák, Anna Nováková a Tereza Benešová

Svůj první turnaj odehráli naši noví hráči, bratři Aleš a Vít Benákovi a získali tak své první zkušenosti v soutěži přípravek. Navíc se povedlo nejmladšímu hráči turnaje Víťovi získat krásné třetí místo ve své kategorii.

20180303_133411.jpeg

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »



 

Portrét