Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

GPA U13 – 4.-5. 5. 2019 Super Stars Most

8. 5. 2019

O víkendu  4.-5 .5. proběhl celostátní turnaj GPA kategorie do třinácti let. Mezi necelou osmdesátkou mladých hráčů a hráček se neztratili ani naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Výsledky našich hráčů:

Dvouhra chlapci – 3.místo Jakub Bouberle

Čtyrhra chlapci – 2.místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan BK DDM Holice

Čtyřhra dívek – 2.místo Barbora Bouberlová a Tereza Czajová TJ Orlová-Lutyně, z.s.

Smíšená čtyřhra – 3.místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 

Přípravky 3. kolo – 4. 5. 2019 Český Krumlov

5. 5. 2019

Závěrečné kolo turnaje přípravek se hrálo v sobotu 4.5.

Na turnaji hráli naši hráči v kategorii chlapci 2011 - Jakub Beneš, Adam Novák, Šímon Kalčík, Antonín Hron a Filip Vavruška.

V kategorii dívky 2009 – Nikola Pecková

Výsledky třetího kola:

Chlapci 2011

1. Jakub Beneš

2. Adam Novák

4. Šimon Kalčík

5. Antonín Hron

8. Filip Vavruška

Dívky 2009

10. Nikola Pecková

 

Celkové výsledky po odehrání všech tří kol:20190504_144105-----kopie.jpg

Chlapci 2011

1. Jakub Beneš

2. Adam Novák

4. Šimon Kalčík

5. Antonín Hron

10. Filip Vavruška

Dívky 2009

8. Nikola Pecková

 

Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov

2. 5. 2019

Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13

Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová

Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberleho a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany

Celkové pořadí:

1. místo Jižní Čechy "A"dsc_9033-----kopie.jpg

2. místo Výběr Prahy

3. místo Severní Čechy

4. místo Jižní Morava

5. místo Severní Morava

6. místo Střední Čechy

7. místo Východní Čechy

8. místo Jižní Čechy "B"

9. místo Západní Čechy

 

 

Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov

14. 4. 2019

V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.

20190413_132035-----kopie.jpg

 

Turnaj neregistrovaných hráčů – 30.3.2019 Vodňany

31. 3. 2019

V sobotu si přišlo zahrát badminton do naší haly 8 žen a 15 mužů.

Hrály se opět dvě kategorie, začátečníci a pokročilí hráči.

Vítězové:

Muži pokročilí - Tomáš Protiva

Muži začátečníci: Václav Turek

Ženy pokročilé: Hana Vondružková 

Ženy začátečnice: Michaela Fučíková

dsc06645a.jpg

 

Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice

31. 3. 2019

V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.

Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající  o 1.-5.místo a 6.-9.místo.

Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.

Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

Výsledky turnaje:p3303025.jpg

1. Sokol České Budějovice "A"

2. SKB Český Krumlov "C"

3. Sokol Vodňany

4. Sokol Křemže

5. SKB Český Krumlov "B"

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SKB Český Krumlov "A"

8. SK Dobrá Voda

9. SKB Český Krumlov "D"

 

 

Barbora Bouberlová na soustředění v Nymburce

22. 3. 2019

Ve dnech 10.-14. března probíhalo v prostorách sportovního centra ČUS v Nymburce soustředění hráčů věkové kategorie U13.

Druhý letošní Technický camp Talent Teamu se zaměřil na střední část kurtu. Na správném využití střehového postavení, rytmu pohybu a snížení těžiště i změnách držení rakety a jejím uvolnění a stisku pracovala celkem čtrnáctka hráčů.

Trenéři Peter Mouritsen a Tomáš Krajča se věnovali hráčům narozeným v letech 2007 a 2008, kteří dosud výběrové soustředění nikdy neabsolvovali. Pro řadu z nich tak šlo o velkou inspiraci a první setkání s velmi intenzivním tréninkem a dánským pojetím badmintonu.

bez_nazvu_29.jpg

 

Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov

16. 3. 2019

20190316_135845-----kopie.jpgV sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.

V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pcková 10.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

 

 

GPB U13 – 2.3.2019 Praha

6. 3. 2019

Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.

Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.

 Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).

Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.

Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.

 

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice.

2. 3. 2019

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2011

1. Jakub Beneš

2. Šimon Kalčík

3. Adam Novák

Dívky ročník 2010

6. Nikola Pecková

20190224_090829-----kopie.jpg

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »