Jdi na obsah Jdi na menu
 


KPDŽ II. TŘÍD /16.3.2014 - Český Krumlov/

16. 3. 2014

V neděli naše žákovské družstvo hrálo závěrečné kolo turnaje družstev žáků. Třetí kolo bylo rozděleno na dvě skupiny po pěti družstvech dle výsledků po dvou odehraných kolech. Bohužel naše družstvo bylo ve skupině, které hrálo o šesté až desáté místo. Tuto skupinu jsme s přehledem vyhráli a ve třetím kole jsme skončili na šestém místě. Sestava družstva: Katka Hazuková, Martina Hortová, Fanda Mrvík a Kuba Hazuka. Celkově po odehrání tří kol turnaje naše družstvo skončilo také na šestém místě. Tento turnaj je určen pro patnáctileté hráče přesto naše družstvo získalo skvělé umístnění v nově složené sestavě družstva, kde Alan Buchtele, který odehrál dvě kola a pro zranění nemohl hrát třetí kolo, patří věkově mezi hráče přípravky, to samé platí o Jakubovi Hazuků, který hrál ve třetím kole. Body pro naše družstvo získávali především Katka a Martina a stále se zlepšující Fanda. Do posledního kola jsme museli změnit, pro zranění Alana, hráče do smíšené čtyřhry a nutno dodat že po přípravě v tréninku, Katka s Fandou hráli opravdu skvěle a soupeři neměli šanci.

P. Votava 

p3161280.jpg