Jdi na obsah Jdi na menu
 


KPJ U13 Český Krumlov (19.3.2011)

19. 3. 2011

 

Český Krumlov hostil nejlepší jihočeské badmintonisty a badmintonistky kategorie U13 /do 13 let/. Náš klub reprezentovali hráči Barča Šimoníková, Naty Kocová, Amča Kormanová a teprve devítiletý Ríša Šimoník. 
Nejlépe, dle očekávání, se prosadila Barča Šimoníková, která se svým stálým partnerem Petrem Beranem (Sokol Křemže) vybojovala zlatou medaili ve smíšené čtyřhře. Ve čtyřhře dívek spolu s Bárou Hadáčkovou (Sokol ČB) vybojovala stříbro. V singlu skončila Barča druhá za domácí hráčkou Andreou Stropkovou. V této kategorii byla Barča favoritkou, ale  "role" favorita je někdy těžká, finalový zápas se jí nevyvedl a mnoho nevynucených chyb znamenalo finalovou porážku. K tomuto lze říci: "Každá chyba, každá porážka z nás dělá lepšího a zkušenějšího hráče".
Velmi dobře hrála Naty Kocová, která ve smíšené čtyřhře společně s Vojtou Lapáčkem (Sokol ČB) vybojovala stříbro, v singlu byla čtvrtá a ve čtyřhře společně s oddílovou hráčkou Amčou skončily bronzové.
Amča Kormanová odehrála taktéž dobrý turnaj což potvrdila již zmíněným bronzem ve čtyřhře s Naty.  V singlu prohrála po bojovném výkonu právě s Naty a skončila na 7.-8. místě,  v mixu byla s Ríšou na 5.-8. místě. 
Ríša Šimoník jediný "náš chlapík v boji" vybojoval v singlu 7.-8. místo, a tímto umístěním se dokonce dostal na soupisku náhradníků blížícího se mistrovství republiky třináctiletých. Ve čtyřhře chlapců hrál s ještě mladším parťákem Jendou Janoštíkem, kluci obsadili 5.-8. místo.
 
Vše našim hráčům gratulujeme . 

 

KOMPELTNÍ VÝSLEDKY - ZDE.xls

FOTO Z TURNAJE - ZDE

 


V
ý s l e d k y   n a š i c h    h r á č ů

Barča Šimoníková
singl 2. místo
debl 
2. místo (s Bárou Hadáčkovou - Sokol ČB)
mix 1. místo
(s Petrem Beranem - Sokol Křemže)

Naty Kocová
singl 4. místo
debl 
3.-4. místo
(s Amčou)
mix  2. místo
(s Vojtou Lapáčkem - Sokol ČB)

Amča Kormanová
singl  7.-8. místo
debl 
3.-4. místo (
s Naty)
mix  5.-8. místo (s Ríšou)

Ríša Šimoník
singl 7.-8. místo
debl
5.-8.místo
(s Jendou Janoštíkem - Sokol ČB)
mix 5.-8.místo
(s Amčou)

 

 

 

Napsali o nás (zdroj Deníky.cz)

vodnansky-badminton---deniky--22.3.2011-.jpg