Jdi na obsah Jdi na menu
 


GPD U13 (20.10.2012), České Budějovice.

20. 10. 2012

Na turnaj  U13 GPD a U17 GPC do Českých Budějovic, konaný dne 20. 10. 2012, vyjeli naši nejmladší hráči, aby bojovali o co nejlepší umístění v kategorii  žáků U13 a zastoupení jsme měli i v dorostenecké kategorii U17.

Všichni hráči na turnaji předvedli skvělé výkony a některým se podařilo prosadit se i na stupně vítězů.

V kategorii U13 se prosadila Katka Hazuková, když získala první místo ve dvouhře dívek a ve čtyřhře spolu s Martinou Hortovou třetí místo. Ve dvouhře chlapců Alan Buchtele získal třetí místo a ve smíšené čtyřhře, také spolu s Martinou Hortovou třetí místo.

Velkou pochvalu pak zaslouží Fanda Mrvík, který získává zkušenosti ze svých prvních turnajů a další pochvalu pak zaslouží Julie Madaraszová a Tereza Bouberlová, které si poprvé vyzkoušeli start na turnaji.

Další naše zastoupení na turnaji a to v kategorii U17 jsme měli v Barče Šimoníkové, která po úspěchu na nedávném celostátním turnaji  U15 v Českém Těšíně, kde vyhrála smíšenou čtyřhru a získala i třetí místo ve čtyřhře, zde na turnaji v silné konkurenci uhrála páté místo ve dvouhře a dvě třetí místa ve smíšené čtyřhře a čtyřhře.

Poděkování pak zaslouží rodiče našich dětí. Po celou dobu turnaje fandili a radili hráčům, sledovali i výkony ostatních soutěžících a byli tak skvělou podporou všech našich hráčů.

 

 
Pavel Votava