Jdi na obsah Jdi na menu
 


Českobudějovický pohár družstev je " v rukách" SOKOLA VODŇANY (kat. U13, 15.1.2011)

15. 1. 2011

V Českých Budějovicích se v sobotu 15.1.2011 konal  republikový turnaj družstev žáků do 13 let s názvem Českobudějovický pohár.

 
Vítězem turnaje se stalo naše družstvo, za které nastoupili tito hráči Bára Šimoníková, Natálie Kocová, Petr Beran a Matyáš Janda (chlapci hostujicí ze Sokola Křemže).
 
Naše družstvo nejprve vyhrálo kvalifikační skupinu a postoupilo do semifinále z prvního místa. Po vítězném semifinálovém utkání dokázalo porazit (v poměru 7:3) ve finále A družstvo domácího Sokola Č. Budějovice a celý turnaj tak vyhrálo, když zvítězilo ve všech pěti odehraných utkáních. Družstvo získalo pohár pro vítěze, který je k vidění ve sportovní hale ve Vodňanech. 
 
Českobudějovického poháru se zúčastnil i Ríša Šimoník, který  startoval za tým Č. Budějovice "B" společně s Honzíkem Janoštíkem, Klárkou Balouškovou a Anetkou Koubovou. Toto družstvo velmi mladých hráčů  podalo velmi bojovný výkon a skončilo na 7. místě.
 
Jedná se o vynikající úspěch a zviditelnění našeho oddílu na celostátní úrovni.
 
Gratulujeme a děkujeme všem členům družstva. Gratulace a poděkování patří také trenérům Pavlovi Votavovi, Miloši Pavlisovi, Zdeňkovi Podpěrovi a Václavu Koudelkovi.
 

Konečné pořadí:
1.Sokol Vodňany
2.Sokol Č.Budějovice "A"
3.Výběr Jihomoravského kraje
4.SKB Č.Krumlov "A"
5.BK DELTACAR Benátky n/J
6.SKB Č.Krumlov"B"
7.Sokol Č.Budějovice "B"
8.Polabiny Pardubice