Jdi na obsah Jdi na menu
 


Badmintonové soustředění Pracov (29.7.2013 - 3.8.2013)

4. 8. 2013

Od pondělí 29.7.2013 do soboty 3.8.2013 se v Sezimově Ústí uskutečnilo badmintonové soustředění určené pro hráče těch nejmladších věkových kategorií. Bezmála týdenního programu, který měl za cíl naučit účastníky základy tohoto krásného sportu se zúčastnilo 6 hráčů domácího táborského oddílu a 4 členové našeho oddílu. Konkrétně to byli Adéla Madarová, Vojta Hort, Alan Buchtele a Vojta Brož. První den měli naše naděje ty nejlepší učitele, jelikož pro ně trénink připravili hráči a trenéři z Č. Krumlova. Myslím, že to byla velmi cenná zkušenost a hlavně zábavný a užitečný trénink. I přes značnou únavu všech účastníků musím říct, že po zbytek týdne u nich neopadalo nadšení a odhodlání, a to přineslo své výsledky. Odměnou za tvrdou práci mohlo být pro děti i to, že v pátek už neměli ani zdaleka problém zvládat cvičení, která jim v pondělí připadala téměř nesplnitelná. V sobotu před odjezdem už byl program volnější a hráči si mohli vyzkoušet své nové dovednosti přímo ve hře.

Možná ještě důležitější než herní zlepšení je ale to, že celý týden proběhl v kamarádské náladě a děti si ho užili. Poznali nové kamarády, se kterými se jistě budou vídat na turnajích a možná poznali lépe i ty, s nimiž chodí týden co týden na tréninky.

Teď už nezbývá, než navázat na toto soustředění v nové sezoně a doufat, že na turnajích ať už v Č. Krumlově, nebo kdekoliv jinde se jejich práce zúročí.

Ondřej Madar 

 

sezimak_soustredeni.jpg