Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. KOLO TURNAJE PŘÍPRAVEK ČESKÝ KRUMLOV (20.3.2011)

22. 3. 2011

 

V neděli 20. 3. 2011 začal v českokrumlovské sportovní hale již 11. ročník celostátního turnaje (seriál třech turnajů)  přípravek - jednotlivců v kategoriích do 9, 10 a 11 let. Prvního kola tohoto turnaje se zúčastnilo 67 děvčat a chlapců z celé republiky. O konečném pořadí rozhodne součet pořadí ze všech třech dějství.
 
Náš klub v prvním kole reprezentovali Kačka Hazuková, Marťa Hortová, Ríša Šimoník a Ája Buchtele. Všichni bojovali a sbírali body, nejvíce bodů nasbíral Ríša a přivezl si stříbrnou medaili v kategorii do 10 let. Pro Martinku to byl její první turnaj a přivezla si skvělé 5. místo v kategorii do 10 let. Ája  hrál kategorii do 9 let a skončil na 8. místě a Kačka v její kategorii do 11 let byla na 10. místě. Všichni naši hráči svými výkony udělali radost nejenom rodičům, ale určitě i trenéru Pavlu Votavovi.
 
Gratulujeme a do do dalších kol přejeme hodně štěstí .
 

 

VÝSLEDKY PRVNÍHO KOLA - ZDE.zip

FOTO Z PRVNÍHO KOLA - ZDE