Výsledky U13 a mladší
Příspěvky
Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov
14. 9. 2019
Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13
Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.
Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová
Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberle a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany
Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov
14. 9. 2019
V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.
Ročník 2011
Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.
V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.
Ročník 2009
Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.
Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice
14. 9. 2019
V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.
Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající o 1.-5.místo a 6.-9.místo.
Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.
Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.
Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov
14. 9. 2019
V sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.
Ročník 2011
Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.
V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.
Ročník 2009
Nikola Pcková 10.místo.
V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.
GPB U13 – 2.3.2019 Praha
14. 9. 2019
Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.
Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.
Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).
Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.
Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.
Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice
14. 9. 2019
Výsledky našich hráčů:
Chlapci ročník 2011
1. Jakub Beneš
2. Šimon Kalčík
3. Adam Novák
Dívky ročník 2010
6. Nikola Pecková
2. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 23.2.2019 Český Krumlov
14. 9. 2019
Krajský přebor smíšených družstev žáků po 2. kole.
Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Alena Kalbáčová.
Přestože družstvo nebylo kompletní dokázalo 3x vyhrát a jednou prohrálo 2:3 s Krumlovem C.
GP D U13 – 17.2.2019 České Budějovice
14. 9. 2019
První turnaj našich hráčů po přechodu z kategorie přípravek do kategorie U13.
Štěpán Hron, Tereza Benešová a Anna Nováková si tak poprvé zahráli dvouhry, čtyřhru a mix o body do žebříčku.
GP A U13 – 26. - 27.1.2019 Aš
14. 9. 2019
Nejlepší hráči kategorie U13 se sešli na prvním celostátním turnaji v roce 2019, který se hrál v Aši. Tento nejvyšší republikový turnaj byl velmi úspěšný pro hráče našeho oddílu Barču a Kubu Bouberlů.
Jedno zlato, dvakrát bronz a dvakrát 5. místo jsou vynikající výsledky.
Výsledky:
Smíšená čtyřhra
Jakub a Barbora – 5. místo
Dvouhra chlapci
Jakub – 3. místo
Dvouhra dívky
Barbora – 3. místo
Čtyřhra chlapci
Jakub a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice) – 5. místo
Čtyřhra dívky
Barbora a Tereza Czajová (TJ Orlová – Lutyně, z.s.) – 1. míst
Minibadminton – českobudějovické přípravky – 26.1.2019 Č. Budějovice
14. 9. 2019
Na turnaji přípravek hrálo 28 dětí, mezi nimi i naši hráči Jakub Beneš, Adam Novák, Šimon Kalčík a Antonín Hron.
Hráči byli rozděleni do kategorií dle ročníku narození, naši hráči všichni ročník 2011 hráli společně se staršími hráči, ročník 2010.
Výsledky našich hráčů:
1. Jakub Beneš
2. Adam Novák
3. Šimon Kalčík
4. Antonín Hron