Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Turnajů - Prosinec 2014

25. 12. 2014

Krajský přebor dospělých II. třídy, 7.12.2014 -  Tábor
Naše družstvo prošlo turnajem bez ztráty. Dokázalo porazit všechna družstva a tak zaslouženě vévodí tabulce.
Za naše družstvo hráli - Michal Vojta, Pavel Nečas, Lukáš Plachta, Michael Pavlis, Eva Kolářová a Hanka Čadková.

Pořadí po prvním kole:
1.Sokol Vodňany
2.ČZ Strakonice
3.Sokol Křemže B.
4.SK Tábor
5.USK Jindřichův Hradec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GP D dospělých - 13.12. 2014 Vodňany                       
Turnaj o Vodňanského kapra -18 ročník.Letošní ročník byl pro náš oddíl úspěšný.
Byli jsme 4x na stupních vítězů.
Na turnaji hrálo 20 mužů a 11 žen.

Výsledky:
Dvouhra muži:                                            

1. Michal Vojta (Sokol Vodňany)
2. Pavel Kavan (SK Badminton Tábor)
3.-4. Tomáš Knopp (SK Jupiter Plzeň)
3.-4. Jan Recman (SK Badminton Tábor
Dvouhra ženy:
1. Zuzana Matoušková (Sokol Křemže)
2. Martina Weberová (Sokol Křemže)
3. Soňa Königsmarková ( TJ Bílá Hora Plzeň)
4. Čadková Hana (Sokol Vodňany)        
Smíšená čtyřhra:
1. Tomáš Konpp - Soňa Königsmarková (SK Jupiter Plzeň - TJ Bílá Hora Plzeň)
2. Václav Mirvald - Monika Křížková (Spartak Chrást - TJ Bílá Hora Plzeň)
3.-4. Pavel Nečas - Bára Šimoníková (oba Sokol Vodňany)
3.-4. Michal Vojta - Eva Kolářová (oba Sokol Vodňany)
Čtyřhra ženy:
1. Zuzana Matoušková - Martina Weberová (obě Sokol Křemže)
2. Nikola Křížková - Monika Křížková (obě TJ Bílá Hora Plzeň)
3. Soňa Königsmarková - Jana Oberfalcerová (TJ Bílá Hora Plzeň - ČZ Strakonice)
4. Eva Kolářová - Hana Čadková (obě Sokol Vodňany)
Čtyřhra muži:
1. Petr Kovařík - Václav Mirvald (Keramika Chlumčany - Spartak Chrást)
2. Michal Vojta - Pavel Nečas (oba Sokol Vodňany)
3. Vít Pechlát - Libor Schrenk (oba TJ Libín Prachatice)
4. Martin Koudelka - Jiří Holeček (oba Sokol Křemže)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GP D U13 a U15 – 13.12. 2014 - České Budějovice
Na turnaji z našeho oddílu hráli Alan Buchtele, Ondra Falář, Tereza Bouberlová a Katka Hazuková.
Alan si zahrál v obou kategoriích.

Výsledky U13:
Alan - 4.místo ve dvouhře.
Ondra – 13.místo ve dvouhře, 5.ve čtyřhře a 9.místo ve smíšené čtyřhře.
Tereza - 5.místo ve dvouhře, 3.ve čtyřhře a 9.místo ve smíšené čtyřhře.

Výsledky U15:
Alan - 1.ve čtyřhře a 3.místo ve smíšené čtyřhře.
Katka – 2 ve dvouhře a 3.místo ve smíšené čtyřhře.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj přípravek - 20.12.2014 - České Budějovice
Na turnaji z našeho oddílu hráli Vojtěch Hort, David Dvořák, Vojtěch Holý a Adéla Madarová.
Naši nejmladší hráči získali jedno první místo a třikrát jsme zůstali těsně za stupni vítězů.
Hráli se pouze dvouhry.
Výsledky ročník 2005:
David Dvořák - 1.místo
Vojta Hort - 4.místo
Výsledky ročník 2006:
Vojta Holý – 4.místo
Výsledky ročník 2005:
Adéla Madarová – 4.místo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------