Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor smíšených družstev dospělých II. třídy - 3. kolo (Vodňany, 21.3.2015)

21. 3. 2015

Naše družstvo dospělých potvrdilo roli favorita a opět porazilo všechny soupeře. Prošlo tak letošním přeborem bez porážky. Popravdě nepamatuji, kdy se někomu něco takového podařilo. Družstvo tak získalo podruhé titul krajského přeborníka. Poprvé to bylo v sezóně 2007-2008 Tehdy nám pomáhal na hostování Honza Schneedorfer. Letošní titul je cenný v tom, že družstvo bylo složeno výhradně z hráčů našeho oddílu. Vítězná sestava: Michal Vojta, Pavel Nečas, Michael Pavlis, Lukáš Plachta, Eva Kolářová, Hana Čadková. Ve druhém kole pomohla Sylvie Vojtová. Posílám velkou gratulaci našemu družstvu a děkuji za výbornou reprezentaci oddílu a města Vodňany. Na první jarní den jsme tak tím nejlepším způsobem zahájili oslavy 20 let od založení oddílu. 

Vl. Marek :)