Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

1. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 13.1.2019 Vodňany

14. 1. 2019

První kolo tříkolového turnaje žáků, jsme odehráli v neděli u nás v hale.

Naše družstvo odehrálo 4 utkání. Jednou jsme prohráli a 3 krát vyhráli.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Aleš Sochor, Petr Sochor, Alena Kalbáčová.

Pořadí po prvním kole:

1. SKB Český Krumlov "B"

2. Sokol Vodňany

3. Sokol České Budějovice "A"

4. SKB Český Krumlov "C"

5. Sokol Křemže

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SK Dobrá Voda

8. SKB Český Krumlov "D"

9. SKB Český Krumlov "A"

dsc06570-----kopie.jpg

dsc06559-----kopie.jpg

 

2. kolo Krajský přebor smíšených družstev dospělých II. třídy – 19.1.2019 Tábor

19. 1. 2019

V Táboře se hrálo závěrečné 2. kolo jihočeského krajského přeboru družstev dospělých KPDD II. tř.

Naše družstvo v sestavě Michal Vojta, Pavel Nečas, Lukáš Plachta, Pepa Petrův, Saša Pelíšková, Karolína Hlavová, s vyrovnanou bilancí jedné výhry 6:2 nad Křemží B, remízy 4:4 s Táborem a porážkou 3:5 od Strakonic, skončilo v tomto kole druhé. 

Po sečtení za obě kola jsme celkově skončili třetí a bereme bronz. V prvním kole nastoupili v družstvu ještě Hanka Čížková, Barča Bačová a Ondra Madar. Za poslední 3 roky jsme získali zlato (2017), stříbro (2018) a letos je to bronz. Stále je to na bedně :-)

Vyhlášení výsledků přeboru proběhne tradičně při finále Jiho-západního přeboru 24.2.2019 ve Vodňanech.  

img_20190119_091153.jpg

 

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 26.1.2019 Č. Budějovice.

28. 1. 2019

Na turnaji přípravek hrálo 28 dětí, mezi nimi i naši hráči Jakub Beneš, Adam Novák, Šimon Kalčík a Antonín Hron.

Hráči byli rozděleni do kategorií dle ročníku narození, naši hráči všichni ročník 2011 hráli společně se staršími hráči, ročník 2010.

Výsledky našich hráčů:

1. Jakub Beneš20190126_132528-----kopie.jpg

2. Adam Novák

3. Šimon Kalčík

4. Antonín Hron

 

GP A U13 – 26. - 27.1.2019 Aš

28. 1. 2019

Nejlepší hráči kategorie U13 se sešli na prvním celostátním turnaji v roce 2019, který se hrál v Aši. Tento nejvyšší republikový turnaj byl velmi úspěšný pro hráče našeho oddílu Barču a Kubu Bouberlů. 

Jedno zlato, dvakrát bronz a dvakrát 5. místo jsou vynikající výsledky.

Výsledky:

Smíšená čtyřhra

Jakub a Barbora – 5. místo

Dvouhra chlapci

Jakub – 3. místo

Dvouhra dívky

Barbora – 3. místo

Čtyřhra chlapci

Jakub a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice) – 5. místo

Čtyřhra dívky

Barbora a Tereza Czajová (TJ Orlová – Lutyně, z.s.) – 1. místo

 

10. ročník Vodňanského přeboru smíšených družstev – 3.2.2019 Vodňany

9. 2. 2019

Konečné pořadí přeboru:

1. místo               Já nevím              16 Bodů

2. místo               Matesové              14 Bodů

3. místo               Kubíno                   9 Bodů

4. místo               Plachty                   9 Bodů

O pořadí na třetím a čtvrtém místě rozhodlo až skóre setů.

Vítězné družstvo hrálo v sestavě Michal Vojta, Tereza Bouberlová, Michal Panský, Jiří Novák. Vyhrálo obě kola a zaslouženě se raduje ze zisku titulu Přeborník města Vodňany v badmintonu - pro rok 2019. Získalo tak na rok do držení putovní pohár pro vítěze přeboru.

img_1086a.jpg

 

GP D U13 – 17.2.2019 České Budějovice

2. 3. 2019

První turnaj našich hráčů po přechodu z kategorie přípravek do kategorie U13.

Štěpán Hron, Tereza Benešová a Anna Nováková si tak poprvé zahráli dvouhry, čtyřhru a mix o body do žebříčku.

img_0257-----kopie.jpg

 

2. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 23.2.2019 Český Krumlov

2. 3. 2019

Krajský přebor smíšených družstev žáků po 2. kole.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Alena Kalbáčová.

 Přestože družstvo nebylo kompletní dokázalo 3x vyhrát a jednou prohrálo 2:3 s Krumlovem C.

Konečné pořadí po druhém kole:

1. místo Sokol České Budějovice "A" 24 bodů

2. místo Sokol Vodňany 20 bodů (+8 zápasy)

3. místo SKB ČK "C" 20 bodů (+ 4 zápasy)

4. místo SKB ČK "B" 18 bodů (+ 4 zápasy)

5. místo Sokol Křemže 18 bodů (- 4 zápasy)                                 

6. místo Sokol České Budějovice "B" 12 bodů (- 8 zápasů, - 17 setů)

7. místo SK Dobrá Voda 12 bodů (- 8 zápasů, - 18 setů)

8. místo Sokol SKB Český Krumlov "A" 12 bodů (- 14 zápasů)

9. místo SKB Český Krumlov "D" 8 bodů

p2232919-----kopie--2-.jpg

 

3. kolo – Jihozápadní přebor smíšených družstev II. třídy – 24.2.2019 Vodňany

2. 3. 2019

Naše družstvo po3. utkáních obsadilo celkové 7. místo.

První utkání s Plzní Doubravkou jsme prohráli 3:5.

Druhé utkání s plzeňským Jupiterem B šlo za námi 5:3.

Třetí utkání se Spartakem Chrást skončilo remízou 4:4.

Družstvo nastoupilo v sestavě: Michal Vojta, Lukáš Plachta, Pavel Nečas, Ondra Madar, Pepa Petrův, Bára Bačová a Terka Bouberlová.

V průběhu turnaje byly vyhlášenu výsledky jihočeského Krajského přeboru dospělých. V něm naše družstvo obsadilo 3.místo.

kpdd_2.tr._3.misto_tj_sokol_vodnany.jpg

 

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice.

2. 3. 2019

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2011

1. Jakub Beneš

2. Šimon Kalčík

3. Adam Novák

Dívky ročník 2010

6. Nikola Pecková

20190224_090829-----kopie.jpg

 

GPB U13 – 2.3.2019 Praha

6. 3. 2019

Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.

Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.

 Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).

Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.

Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.

 

Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov

16. 3. 2019

20190316_135845-----kopie.jpgV sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.

V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pcková 10.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

 

 

Barbora Bouberlová na soustředění v Nymburce

22. 3. 2019

Ve dnech 10.-14. března probíhalo v prostorách sportovního centra ČUS v Nymburce soustředění hráčů věkové kategorie U13.

Druhý letošní Technický camp Talent Teamu se zaměřil na střední část kurtu. Na správném využití střehového postavení, rytmu pohybu a snížení těžiště i změnách držení rakety a jejím uvolnění a stisku pracovala celkem čtrnáctka hráčů.

Trenéři Peter Mouritsen a Tomáš Krajča se věnovali hráčům narozeným v letech 2007 a 2008, kteří dosud výběrové soustředění nikdy neabsolvovali. Pro řadu z nich tak šlo o velkou inspiraci a první setkání s velmi intenzivním tréninkem a dánským pojetím badmintonu.

bez_nazvu_29.jpg

 

Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice

31. 3. 2019

V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.

Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající  o 1.-5.místo a 6.-9.místo.

Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.

Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

Výsledky turnaje:p3303025.jpg

1. Sokol České Budějovice "A"

2. SKB Český Krumlov "C"

3. Sokol Vodňany

4. Sokol Křemže

5. SKB Český Krumlov "B"

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SKB Český Krumlov "A"

8. SK Dobrá Voda

9. SKB Český Krumlov "D"

 

 

Turnaj neregistrovaných hráčů – 30.3.2019 Vodňany

31. 3. 2019

V sobotu si přišlo zahrát badminton do naší haly 8 žen a 15 mužů.

Hrály se opět dvě kategorie, začátečníci a pokročilí hráči.

Vítězové:

Muži pokročilí - Tomáš Protiva

Muži začátečníci: Václav Turek

Ženy pokročilé: Hana Vondružková 

Ženy začátečnice: Michaela Fučíková

dsc06645a.jpg

 

Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov

14. 4. 2019

V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.

20190413_132035-----kopie.jpg

 

Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov

2. 5. 2019

Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13

Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová

Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberleho a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany

Celkové pořadí:

1. místo Jižní Čechy "A"dsc_9033-----kopie.jpg

2. místo Výběr Prahy

3. místo Severní Čechy

4. místo Jižní Morava

5. místo Severní Morava

6. místo Střední Čechy

7. místo Východní Čechy

8. místo Jižní Čechy "B"

9. místo Západní Čechy

 

 

Přípravky 3. kolo – 4. 5. 2019 Český Krumlov

5. 5. 2019

Závěrečné kolo turnaje přípravek se hrálo v sobotu 4.5.

Na turnaji hráli naši hráči v kategorii chlapci 2011 - Jakub Beneš, Adam Novák, Šímon Kalčík, Antonín Hron a Filip Vavruška.

V kategorii dívky 2009 – Nikola Pecková

Výsledky třetího kola:

Chlapci 2011

1. Jakub Beneš

2. Adam Novák

4. Šimon Kalčík

5. Antonín Hron

8. Filip Vavruška

Dívky 2009

10. Nikola Pecková

 

Celkové výsledky po odehrání všech tří kol:20190504_144105-----kopie.jpg

Chlapci 2011

1. Jakub Beneš

2. Adam Novák

4. Šimon Kalčík

5. Antonín Hron

10. Filip Vavruška

Dívky 2009

8. Nikola Pecková

 

GPA U13 – 4.-5. 5. 2019 Super Stars Most

8. 5. 2019

O víkendu  4.-5 .5. proběhl celostátní turnaj GPA kategorie do třinácti let. Mezi necelou osmdesátkou mladých hráčů a hráček se neztratili ani naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Výsledky našich hráčů:

Dvouhra chlapci – 3.místo Jakub Bouberle

Čtyrhra chlapci – 2.místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan BK DDM Holice

Čtyřhra dívek – 2.místo Barbora Bouberlová a Tereza Czajová TJ Orlová-Lutyně, z.s.

Smíšená čtyřhra – 3.místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 

25.5.- 26.5.2019 Český Krumlov

29. 5. 2019

U příležitosti životního jubilea bylo předáno našemu předsedovi oddílu Vláďovi Markovi ocenění za významné přispění k rozvoji a propagaci badmintonu na jihu Čech.

Toto ocenění Vláďa obdržel od JČBAS na srazu Oblastní talentové přípravy, před nejlepšími žáky jihočeského kraje,  kde zároveň skládal trenérské zkoušky.

Vláďa Marek tak vstoupil do Síně tradic Jihočeského badmintonu.

p5262931-----kopie--2-.jpg

 

Dětský den - 31.5.2019 Vodňany

1. 6. 2019

V pátek proběhlo zakončení sezóny a oslava Dětského dne.

Pro děti bylo připraveno několik sportovních soutěží o ceny a na závěr tradiční opékání špekáčků ve dvoře Sokolovny.

p5312972-----kopie.jpg

 

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky